Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

INDEPRO Nieruchomości

Nowogrodzka 31 Warszawa

Mapa

606 550...

606 550 200

indepro.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Beata Pasek
  • Elżbieta Przekop
  • Daniel Kruk
  • +9

O nas

INDEPRO świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi transakcji na rynku nieruchomości. Kierując się zasadami etyki, skrupulatnie przestrzega przepisów prawa oraz chroni interesy tysięcy obsługiwanych klientów.
Precyzyjnie i przejrzyście wyjaśniamy mechanizmy funkcjonowania rynku nieruchomości każdej osobie zainteresowanej dokonaniem transakcji.

Doradzamy naszym klientom w oparciu o naszą wiedzę, doświadczenie, uwzględniając przy tym bieżące analizy i zmiany w regulacjach prawnych.
Nasi specjaliści pomagają znaleźć rozwiązania, które w bezpieczny sposób pomagają np. w oddłużaniu nieruchomości lub pozyskaniu kapitału na inwestycje deweloperskie lub własne.

Współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi, finansowymi, funduszami hipotecznymi, dzięki czemu nasza obsługa jest kompleksowa, skupiona na znalezieniu praktycznie każdego rozwiązania.

Stosujemy także niestandardowe rozwiązania prawne jak np. sprzedaż-zakup nieruchomości na raty bez udziału banku.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

69

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia INDEPRO Nieruchomości

Filtruj

4 300 zł65,50 m² 65,65 zł/m²

Beata Pasek

Beata Pasek

Profesjonalny Agent

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje do wynajecia w atrakcyjnej lokalizacji. Informacje ogólne: mieszkanie na wynajem. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard...

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł49,69 m² 20 104,65 zł/m²

Beata Pasek

Beata Pasek

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przestrone i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,69m2 położone na 3 piętrze w kameralnym , 3-pietrowym budynku przy...

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł30 m² 3 166,67 zł/m²

Mieczysław Posała

Mieczysław Posała

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal komercyjny - bezczynszowy Na sprzedaż ustawny lokal użytkowy o dużym potencjale aranżacyjnym, idealny pod biuro, gabinet, pracownię lub...

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Jacewska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 230 000 zł177 m² 6 949,15 zł/m²

Rafał Mikołajczak

Rafał Mikołajczak

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Nowoczesny Nowy Dom parterowy Do wprowadzenia Nowoczesny dom parterowy z garażem 143,2 m2 działka 1027 m2 gotowy do zamieszkania. Na sprzedaż nowoczesny...

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł47,98 m² 8 649,44 zł/m²

Jacek Bednarczyk

Jacek Bednarczyk

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie widokowe informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny. Typ 3 pokoje. Standard wykończenia: do odświeżenia. Dostępne do...

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł38 m² 19 973,68 zł/m²

Dominika Skłodowska

Dominika Skłodowska

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokoje duży balkon po remoncie nowolipki/muranów oferta na wyłączność 2 pokoje z dużym balkonem po remoncie Muranów / Nowolipki gotowe do...

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł1 281 m² 358,31 zł/m²

Daniel Kruk

Daniel Kruk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1281 m? mpzp Józefin Halinów uwaga oferta dostępna tylko U nas Działka budowlana 1281 m2 w Józefinie, gm. Halinów...

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Szymborska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

680 000 zł83,75 m² 8 119,40 zł/m²

Sylwia Dembek

Sylwia Dembek

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny segment 83,75m2, świetna lokalizacja Prezentuję Państwu na sprzedaż segment Osiedle Szafir2, w Inowrocławiu. Oferta dot. nowoczesnego...

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł20 639 m² 218,03 zł/m²

Jacek Bednarczyk

Jacek Bednarczyk

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Teren przemysłowy pod inwestycje dobra lokalizacja Parametry działki Powierzchnia: 20 639 m2 (2,0639 ha) Cena: 4 500 000 zł brutto Cena za m2 : 218 zł...

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł2 863 m² 4 540,69 zł/m²

Rafał Mikołajczak

Rafał Mikołajczak

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:44

 

Parking:-

Zakup na raty Hotel Basen Spa 44 pokoje Charakterystyka ogólna: przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa, działka nr 1381 o powierzchni 0,2083 ha,...

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł190,40 m² 5 777,31 zł/m²

Sylwia Dembek

Sylwia Dembek

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Bardzo Ładny Parterowy Dom z Pełnym Wyposażeniem Fantastyczny dom parterowy z dużym garażem na dwa samochody, położony w spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

Dom Trojaczek

Trojaczek,kujawsko-pomorskie

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

Rafał Mikołajczak

Rafał Mikołajczak

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 109 m²

Dom ze spa Duże Siedlisko i 3 stawy Na sprzedaż niezwykła nieruchomość o powierzchni 5109 m2 , położona w spokojnej, zielonej okolicy...

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł1 347 m² 69,78 zł/m²

Małgorzata Gałązka

Małgorzata Gałązka

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Zalesiona - (1347 m?) - (mpzp) Wyjątkowa Działka Zalesiona Twoja Oaza Spokoju (1347 m2 ) Sprzedam atrakcyjną działkę o charakterze...

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł48,20 m² 12 012,45 zł/m²

Beata Pasek

Beata Pasek

Profesjonalny Agent

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Trzy pokoje do remontu. Na sprzedaż: mieszkanie 48 m2 Ursus, ul. Warszawska Szukasz mieszkania z potencjałem w spokojnej, dobrze skomunikowanej...

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

Daniel Kruk

Daniel Kruk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka przy rzece media wz budowlana 1000 m A2 oferta na wyłączność - dostępne tylko u nas - oferta na wyłączność - dostępne tylko...

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł43,82 m² 2 943,86 zł/m²

Sylwia Dembek

Sylwia Dembek

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie: parter, niezależne wejście z antresolą Prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie, o powierzchni użytkowej 43,82m2, zlokalizowane na...

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł33,58 m² 4 139,37 zł/m²

Rafał Mikołajczak

Rafał Mikołajczak

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Niski Czynsz Kawalerka Parter Stan Deweloperski Mieszkanie w odnowionej kamienicy. Stan deweloperski. Wymieniono: - instalację elektryczną - instalację...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61,77 m² 8 078,36 zł/m²

Katarzyna Tabisz

Katarzyna Tabisz

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe mieszkanie osiedle solno Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży uroczego, słonecznego, 3-pokojowego mieszkania...

Szczegóły ogłoszenia

108 900 zł1 581 m² 68,88 zł/m²

Daniel Kruk

Daniel Kruk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przepiękna działka budowlana Stawek 1581 m2 Urocza działka pod siedlisko w malowniczej okolicy 1581 m2 Na sprzedaż działka nr 290 o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł53,60 m² 4 888,06 zł/m²

Sylwia Dembek

Sylwia Dembek

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w pełni wyposażone - gotowe do wejścia informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia:...

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł52 m² 7 500 zł/m²

Jacek Bednarczyk

Jacek Bednarczyk

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wysoki standard w atrakcyjnej cenie Mieszkanie sprzedawane bez wyposażenia. Informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe....

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł105 m² 28 095,24 zł/m²

Natalia Prusak

Natalia Prusak

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1944

Inwestycja w 4 apartamenty z widkiem na pkin Inwestycja w Sercu Warszawy 4 Apartamenty z Widokiem na Pałac Kultury Warszawa, ul. Mazowiecka...

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł64,10 m² 9 188,77 zł/m²

Katarzyna Tabisz

Katarzyna Tabisz

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Duże mieszkanie z potencjałem Toruń Prezentuję Państwu na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł192,90 m² 8 242,61 zł/m²

Marek Skurzewski

Marek Skurzewski

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Gotowy do zamieszkania dom z kominkiem | 190m2 Są nieruchomości, które kupuje się rozsądkiem2 i takie, które wybiera się sercem. Ta oferta...

Szczegóły ogłoszenia

608 322 zł42,54 m² 14 300 zł/m²

Natalia Prusak

Natalia Prusak

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokooje w sercu Warszawy! Nowoczesny kompleks mieszkaniowy w Warszawie zaprojektowany został z myślą o różnych potrzebach...

Szczegóły ogłoszenia

Dom Czerniewice

Czerniewice,kujawsko-pomorskie

300 000 zł153 m² 1 960,78 zł/m²

Rafał Mikołajczak

Rafał Mikołajczak

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Dom parterowy w budowie na atrakcyjnej działce Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1218 m2 zabudowana domem jednorodzinnym w trakcie...

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł6 959 m² 68,83 zł/m²

Daniel Kruk

Daniel Kruk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Urocza działka pod siedlisko na zboczu zagajnik wz Urocza działka pod siedlisko w malowniczej okolicy w otoczeniu zagajnika 6959 m2 Na sprzedaż...

Szczegóły ogłoszenia

Dom Mrowiska

Mrowiska,mazowieckie

949 000 zł186 m² 5 102,15 zł/m²

Daniel Kruk

Daniel Kruk

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:460 m²

Bliźniak w sielankowym otoczeniu blisko Warszawy oferta na wyłączność - tylko U nas - oferta na wyłączność - tylko U nas - oferta na...

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

Beata Pasek

Beata Pasek

Profesjonalny Agent

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje do wynajęcia na broniewskiego. Informacje ogólne: mieszkanie na wynajem. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: bardzo...

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł38,72 m² 6 327,48 zł/m²

Sylwia Dembek

Sylwia Dembek

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Funkcjonalne mieszkanie 38,72 m2, 3.pietro z windą Prezentuję Państwu na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o bardzo korzystnym...

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł60,98 m² 178,75 zł/m²

Dominika Skłodowska

Dominika Skłodowska

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament dwupoziomowy Browary Warszawskie 17p Tylko u nas Panoramiczny apartament z antresolą Krochmalna 61 17 ostatnie piętro 60,98 m2 Widok na...

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł515 m² 71,84 zł/m²

Kinga Skolimowska

Kinga Skolimowska

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Wynajem 2 domów - żłobek, przedszkole, ursus Z przyjemnością przedstawiamy Państwu unikalną ofertę wynajmu dwóch wyjątkowych domów...

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł774 m² 231,27 zł/m²

Rafał Mikołajczak

Rafał Mikołajczak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana w centrum Ciechocinka Na sprzedaż działka budowlana w Ciechocinku świetna lokalizacja Na sprzedaż działka...

Szczegóły ogłoszenia

82 500 zł1 200 m² 68,75 zł/m²

Daniel Kruk

Daniel Kruk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka koło Cegłowa w uroczej okolicy 1200 m wz Urocza działka gotowa do budowy w malowniczej okolicy 1200 m2 Na sprzedaż działka nr 293...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 900 zł133,21 m² 7 506,19 zł/m²

Marek Skurzewski

Marek Skurzewski

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej | Wołomin dom, który łączy wygodę, nowoczesność I funkcjonalność Na sprzedaż przestronny dom...

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł62 m² 8 870,97 zł/m²

Marta Pawłowska-Jóźwiak

Marta Pawłowska-Jóźwiak

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Centrum Wołomina - 3 pokoje, 62m?, loggia 5m? oferta dostępna tylko W indepro nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m2 ,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł94,14 m² 9 762,06 zł/m²

Marek Skurzewski

Marek Skurzewski

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Idealny dom z prywatnym ogrodem | Wawer Idealny dom z ogrodem mdash przestrzeń, komfort i niezależność Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł111 m² 6 297,30 zł/m²

Elżbieta Przekop

Elżbieta Przekop

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowa niższa cena ! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie bezczynszowe w Markach o powierzchni użytkowej 111m2. Do mieszkania...

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł51,47 m² 3 672,04 zł/m²

Sylwia Dembek

Sylwia Dembek

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Duże, bezczynszowe, mieszkanie, gotowe do wejścia Prezentuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51,47 m2 , położone na drugim piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł35 m² 9 285,71 zł/m²

Katarzyna Tabisz

Katarzyna Tabisz

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie atrakcyjne inwestycyjnie: okolica umk! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
  • Następna
Zamknij